ÇOCUĞUNUN KAÇIRILMASINI ENGELLEMEK İÇİN KAPUTUN ÜZERİNDE 40 KİLOMETRE GİTTİ

DÜZCE’de, ayrıldığı eşi tarafından çocuğu kaçırılan anne, olayı engellemek için, eski eşinin otomobilinin kaputu üzerinde 40 kilometre yol gitti. Polis tarafından durdurulan otomobilin kaputundan düşen kadın yaralanırken, kadının kaput üzerindeki yolculuğu bir sürücünün cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Olay, geçen Cumartesi günü Düzce’nin Aziziye Mahallesi’nde meydana geldi. S.Ş. ile bir süre görüşen eski A.O.Ş. 14 yaşındaki çocuğunu almak istedi. A.O.Ş., S..Ş.’nin izin vermemesiyle birlikte çocuğunu zorla otomobiline bindirip kaçırmaya kalktı. Oğlunu bırakmak istemeyen anne S.Ş otomobilin kaputuna tutundu. A.O.Ş., eski eşinin kaputun üstünde olduğunu görmesine rağmen aracı durdurmayıp, yoluna devam etti. Bu sırada, mahalle sakinleri de A.O.Ş.’ye engel olmaya çalıştı. Ancak A.O.Ş. otomobilini mahalle sakinlerinin de üzerine sürdü. Durum, polise haber verildi. Polis ekipleri, A.O.Ş.’nin gidebileceği güzergahlar üzerinde önlem aldı. Daha sonra mahalleden uzaklaşan baba, Sakarya’nın Hendek ilçesi girişinde polis tarafından durduruldu. Bu sırada kaput üzerindeki S.Ş. yere düşerek yaralandı. Yaralanan kadın Hendek Devlet Hastanesine kaldırılarak tedaviye alındı.

Yaşanan bu olayın ardından A.O.Ş gözaltına alındı. Annenin oğlu için kaput üstünde yaptığı yolculuk ve yaşanan kovalamaca, sürücüler tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir