Evlendikten sonra ‘çılgın’ hayatını geride bırakmıştı! ‘Çocuklarım kariyerimi mahvetti’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Bir dönemin ‘parti kızı’, İngiliz şarkıcı, söz yazarı ve oyuncu Lily Rose Beatrice Allen, 2011’de Sam Cooper ile dünyaevine girmişti. Bu evlilikten Ethel (12) ve Marnie (10) isimlerini verdikleri iki kız çocuk sahibi olan Allen, çılgın hayatını geride bırakmıştı.

Şarkıcı, 2018’de Cooper’dan (45) boşanma kararı almasının ardından 2020’de ABD’li oyuncu David Harbour (48) ile ikinci evliliğini yapmıştı.

(Lily Allen ve Sam Cooper)

“HEM ÇOCUK, HEM KARİYER SAHİBİ OLAMAZSINIZ”

38 yaşındaki Lily Allen, kadınların çocuklarına mı yoksa kariyerlerine mi öncelik vereceklerine karar vermeleri gerektiğine inandığını ve kendisinin ilkini seçtiğini söyleyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

(Lily Allen ve David Harbour)

Radio Times Podcast’e konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Çocuklarım kariyerimi mahvetti. Onları seviyorum ve beni tamamlıyorlar ama pop yıldızlığı açısından beni tamamen mahvettiler. İnsanlar hem çocuk, hem kariyer sahip olabileceğinizi söylediğinde gerçekten sinirleniyorum çünkü açıkçası olamazsınız. Bazı insanlar kariyerlerini çocuklarına tercih ederler ve bu onların seçimidir. Ancak ailem ben küçükken pek hayatımda yoklardı ve bunun bende kendi çocuklarımla tekrarlamak istemediğim bazı kötü yaralar bıraktığını hissediyorum.

(Lily Allen ve kızları Ethel ile Marine)

Son albümünü 2018’de yayınlayan Allen, ‘geri adım atmayı ve çocuklarıma konsantre olmayı seçtiğini’ ve ‘bundan memnun olduğunu’ da belirtti.

(Lily Allen ile babası Keith Allen)

BABASI, ANNESİNİ TERK ETMİŞTİ

Lily’nin bir aktör olan babası Keith Allen (70), şarkıcı dört yaşındayken film yapımcısı annesi Alison Owen’ı (63) terk etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir