Galaxy M55 bekleyenleri üzdü, değişen tek şey hiçbirşey

Samsung‘un Galaxy M55 5G modeli teknoloji dünyasında heyecanla bekleniyor. Yakında tanıtılması beklenen bu cihaz, birçok sertifika aldı ve çeşitli sızıntılarda yer aldı. Geçtiğimiz günlerde bir duyumcunun paylaştığı canlı görüntüler, cihazı yan açıdan göstermişti. Şimdi ise yeni bir görsel sızıntısıyla karşımızda. Görselde, Galaxy M55 5G’nin tasarımının büyük ölçüde geçen yılki Galaxy M54 modeline benzediği görülüyor.

Cihazın ekranında merkeze yerleştirilmiş bir delikli kamera bulunuyor ve çerçevelerin bir önceki modele göre biraz daha ince olduğu dikkat çekiyor. Arka panelde ise üç adet dikey olarak sıralanmış kamera sensörü bulunuyor. Sağ kenarda ise güç ve ses düğmeleri yer alıyor. Telefon, Açık Mavi ve Siyah renk seçenekleriyle görülmekte ancak Siyah renk daha çok Koyu Maviye benziyor.

Galaxy M55 bekleyenleri üzdü, değişen tek şey hiçbirşey

Cihazın Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti ile geleceği ve 12GB’a kadar RAM seçeneği sunacağı belirtiliyor. Ancak Geekbench ve Google Play Console listelemeleri, 8GB RAM seçeneğini de gösterdiğinden, bu kapasitede bir seçeneğin de olabileceği düşünülüyor.

Galaxy M55 5G‘nin FHD+ çözünürlükte bir ekran, Android 14 işletim sistemi ve 45W hızlı şarj desteği sunan 6.000mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi bekleniyor. Duyumcuların paylaşımları sayesinde, bu modelin markanın bugüne kadarki en ince M serisi telefonu olacağı ve yüksek performanslı bir deneyim vadedeceği söyleniyor. Bu yenilikler ve gelişmeler, teknoloji tutkunlarını heyecanlandıran detaylar arasında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir